WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

Akademia AGH Junior - Magiczny świat wody

8 lutego 2019 roku odbyły się drugie zajęcia z cyklu Akademii AGH Junior na Naszym Wydziale.

Zajęcia pt. „Magiczny świat wody”  tym razem skierowane były do najmłodszych studentów Akademii, z klas 2-3 szkoły podstawowej. Wykłady i ćwiczenia przeprowadzili pani prof. dr hab. inż. Elena Neverova-Dziopak oraz pan dr inż. Stanisław Lach.W ramach zajęć dzieci odpłynęły w słuchowisko o magicznych właściwościach wody, jak również o dostępnych jej zasobach oraz o sposobach oczyszczania i oszczędzania wody. Zajęcia przeplatane były doświadczeniami, które wyjaśniały zachodzące zjawiska.
Na zakończenie każde dziecko otrzymało certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i opuściło salę z symboliczną kropelką wody w postaci niebieskiego balonika. Zajęcia zostały przyjęte z żywiołowym odbiorem.

Dziękujemy bardzo Prowadzącym za takie ładne przygotowanie zajęć.

W czerwcu natomiast zapraszamy na ostatnie zajęcia na Wydziale, tym razem dotyczące Bezzałogowych Statków Latających, tzn. dronów. Mamy nadzieję, że będzie odlotowo :-)


Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic