Studenckie kursy naukowe

Informujemy, że istnieje możliwość wyjazdu na letnie kursy naukowe organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST.

Kursy Naukowe to dwutygodniowe wyjazdy poświęcone tematyce nowoczesnej technologii, ekonomii, marketingu oraz innych. Organizowane są przez lokalne grupy Stowarzyszenia BEST na terenie całej Europy. Uczestniczyć w nich mogą wyłącznie studenci uczelni technicznych przy których działa BEST (w przypadku Krakowa są to studenci AGH). Kursy Naukowe dają młodym ludziom możliwość zdobycia nowych umiejętności, rozwinięcia swoich zainteresowań oraz zwiedzenia Europy.

Więcej informacji dotyczących każdego wyjazdu można znaleźć na stronach BEST:
www.best.eu.org lub www.best.krakow.pl