WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

Stypendium "Deutsche Bundesstiftung Umwelt"

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska ogłasza nabór wniosków w XIX konkursie o stypendium "Deutsche Bundesstiftung Umwelt".

Celem programu stypendialnego „Deutsche Bundesstiftung Umwelt" (DBU) jest kształcenie przyszłych polskich kadr w dziedzinie ochrony środowiska oraz ułatwienie absolwentom zdobycia doświadczenia zawodowego. Ponadto uczestnictwo w programie otwiera możliwość nauki języka niemieckiego oraz nawiązania cennych kontaktów branżowych. W ramach stypendium DBU uczestnicy wyjadą do Niemiec na staż (trwający od 6 do 12 miesięcy), podczas którego zrealizują przygotowany przez siebie projekt badawczy dotyczący ochrony środowiska w Polsce lub w Niemczech.

Wysokość stypendium wynosi 1060 euro miesięcznie.
Nabór wniosków trwa do 16 września 2015 r.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w piątek, 25 maja 2015 w pawilonie A-0 w sali 133 o godzinie 12:00.

Strony informacyjne programu:
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic