Konkurs na pracę dyplomową w dziedzinie transportu

Informujemy, że ogłoszono 47. edycję „Konkursu na najlepsze prace dyplomowe I i II stopnia w dziedzinie transportu” dla absolwentów wyższych uczelni Krakowa, organizowanego przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie.

Do udziału w konkursie można zgłaszać prace, które zostały obronione w okresie od 01.01.2015 r. do 31.12.2015 r. i spełniają wymagania Regulaminu Konkursu.

Wniosek wraz z egzemplarzem pracy dyplomowej oraz opinią zgłaszającego pracę należy składać w Biurze Oddziału SITK RP w Krakowie ul. Siostrzana 11 (pn-pt) w godz. 8:00-16:00 do dnia 29 lutego 2016 roku.

Organizatorzy proszą o dołączenie danych adresowych Autorów prac zgłoszonych do konkursu (w celu przesłania informacji o wynikach konkursu i zawiadomienia o terminie wręczenia nagród).

Zgłoszone prace dyplomowe zgodnie z Regulaminem będą oceniane przez Sąd Konkursowy i po zakończeniu prac komisji zwrócone na uczelnię.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez SITK i Zakłady Pracy zaplanowane zostało na przełomie maja i czerwca 2016 roku.