Mapathon #MAP_UJ! na Uniwersytecie Jagiellońskim

Na przełomie marca i kwietnia 2017 Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego i firma HERE, wraz z Kołem Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego im. Ludomira Sawickiego, organizują pierwszą edycję mapathonu - #MAP_UJ! Wydarzenie to ma charakter konkursu, w którym uczestniczą zespoły składające się ze Studentów posiadających wiedzę i umiejętności związane z wykorzystaniem systemów informacji geograficznej.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie mapujblog.wordpress.com.