Seminarium habilitacyjne - dr inż. Karol Firek

Informujemy, że dnia 1 czerwca 2017 r. (tj. we czwartek) o godz. 10:00 w sali 102, I p. paw. C-4, odbędzie się Seminarium Habilitacyjne, podczas którego Pan dr inż. Karol Firek przedstawi referat pt. „Wpływ oddziaływań górniczych na intensywność uszkodzeń budynków”.

Referat stanowi prezentację tez dorobku naukowego Pana dr inż. Karola Firka.

Zapraszamy Pracowników, Studentów oraz zainteresowanych Gości do wzięcia udziału w Seminarium.
Obecność Doktorantów WGGiIŚ jest obowiązkowa.