Seminarium habilitacyjne - dr inż. Monika Mika

Informujemy, że dnia 21 czerwca 2017 r. (tj. w środę) o godz. 10:00 w sali 102, I p. paw. C-4, odbędzie się Seminarium Habilitacyjne, podczas którego Pani dr inż. Monika Mika z Uniwersytetu Rolniczego przedstawi referat pt. „Modelowanie zakresu informacji dla potrzeb katastru wielozadaniowego”.

Referat stanowi prezentację tez dorobku naukowego Pani dr inż. Moniki Miki.

Zapraszamy Pracowników, Studentów oraz zainteresowanych Gości do wzięcia udziału w Seminarium.
Obecność Doktorantów WGGiIŚ jest obowiązkowa.