WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

International workshop on ecological connectivity modeling

Serdecznie zapraszamy do udziału w sesji otwarcia oraz wykładach, które odbędą się w ramach międzynarodowych warsztatów dla młodych naukowców International workshop on ecological connectivity modeling, organizowanych w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

7 marca 2018 r.,tj. w środę, o godz. 9:00 w sali 1.21. w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Gronostajowa 7) Prof. Tobias Kuemmerle z Geography Department, Humboldt-Universität zu Berlin (Germany) wygłosi wykład pt. New remote sensing opportunities for understanding habitat dynamics of large mammals.

8 marca 2018 r., tj. w czwartek, o godz. 9:15 w sali 1.21w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Gronostajowa 7) Prof. Nuria Selva z Institute of Nature Conservation, Polish Academy of Sciences (Poland) wygłosi wykład pt. Tracking wildlife and identifying barriers to connectivity​.

Wykłady są otwarte dla wszystkich.


Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic