WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

II Studenckie Forum Inżynierii ŚrodowiskaKoło Naukowe Inżynierii Ochrony Powietrza działające przy Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH zaprasza wszystkich studentów i pracowników krakowskich uczelni do udziału w II Studenckim Forum Inżynierii Środowiska. Forum odbędzie się w dniu 28 maja 2018 r. w godzinach 14:30 – 18:00 w Akademii Górniczo-Hutniczej, pawilon C-4, sala 301.

Głównym celem wydarzenia jest poszerzenie współpracy oraz wymiana wiedzy pomiędzy środowiskiem studenckim a przedstawicielami administracji, przemysłu oraz innych podmiotów gospodarczych reprezentujących branżę inżynierii i ochrony środowiska. Tegoroczna edycja Forum koncentrować się będzie wokół zagadnień związanych z problemami zarządzania i monitoringu środowiska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorstw oraz firm konsultingowych czynnie działających w przedmiotowym obszarze. W ramach Forum przewidziano również wystąpienie przedstawiciela Fundacji Stypendialnej Deutsche Bundesstiftung Umwelt promującej stypendia w Niemczech m. in. dla studentów kierunków Inżynieria Środowiska i Ochrona Środowiska. W przerwie pomiędzy wystąpieniami zaproszonych gości prezentowana będzie aparatura kontrolno-pomiarowa stosowana w monitoringu emisji i imisji zanieczyszczeń powietrza oraz monitoringu technologicznym.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów kierunku inżynieria środowiska oraz pokrewnych, nie tylko studentów Akademii Górniczo-Hutniczej ale i pozostałych uczelni wyższych. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem jakości i ochrony powietrza.

Aby wziąć udział w forum należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Miejsce: Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic