WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

Akademia AGH Junior rusza na WGGiIŚ

W dniu 13 października 2018 roku przeprowadzono na Naszym Wydziale pierwszy raz zajęcia w ramach projektu Akademia AGH Junior. Zajęcia dla grupy z klas 4-6 prowadzili Pani Prof. dr hab. inż. Elena Neverova-Dziopak oraz Pan Dr inż. Stanisław Lach z Katedry Kształtowania i Ochrony Środowiska. Dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o "Magicznym świecie wody". Najciekawszą i nieprawdopodobną informacją dla dzieci okazał się "Efekt Mpemby" polegające na tym, że woda gorąca zamarza szybciej niż zimna. Wiele z nich stwierdziło, że na pewno będą to weryfikować w domu. Prowadzący zostali wynagrodzeni pięknymi wynikami ankiet.

Mamy nadzieję, że dzieci w najbliższej przyszłości z przyjemnością wrócą na nasz Wydział na kolejne zajęcia planowane na czerwiec 2019 roku, o tematyce "Bezzałogowe statki latające - drony", a w dalszej perspektywie zechcą powrócić do nas jako nasi studenci.


Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic