Seminaria wydziałowe - 22 listopada 2018

Informujemy, że dnia 22 listopada 2018 r. (tj. we czwartek) w sali 102, I p. paw. C-4, odbędą się dwa seminaria wydziałowe.

O godz. 8:30 Pani mgr inż. Dominika Gajewska wygłosi referat pt. „Wpływ procesów utleniania wody na potencjał tworzenia nieorganicznych chloramin w wodzie basenowej”. Referat stanowi prezentację tematu, tezy i planu rozprawy doktorskiej mgr inż. Dominiki Gajewskiej, której opiekunem naukowym jest Pani Dr hab. inż. Agnieszka Włodyka-Bergier.

O godz. 10:00 Pani dr inż. Katarzyna Szarłowicz z Wydziału Energetyki i Paliw AGH wygłosi referat pt. „Określenie zmian zachodzących w środowisku wodnym na podstawie analizy radiometrycznej  osadów dennych”. Referat stanowi prezentację tez dorobku naukowego dr inż. Katarzyny Szarłowicz.

Zapraszamy Pracowników, Studentów oraz zainteresowanych Gości do wzięcia udziału w Seminarium.
Obecność Doktorantów WGGiIŚ jest obowiązkowa.