W chwili obecnej uczelniami partnerskimi w programie ERASMUS+ są:

University for Architecture, Civil Engineering and Geodesy (UACEG) - Bułgaria, Sofia (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
University of Zagreb - Chorwacja, Zagrzeb (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Palacký University Olomouc - Czechy, Ołomuniec (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Czech University of Life Sciences Prague (CULS) - Czechy, Praga (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Tallinn University of Technology - Estonia, Tallinn (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Aalto University, School of Engineering - Finlandia, Espoo (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
University of Helsinki - Finlandia, Helsinki (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Polytech Orleans - Francja, Orlean (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
School of Rural & Surveying Engineering - Grecja, Ateny (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Universitat Politècnica de Catalunya (UPC - Barcelona Tech) - Hiszpania, Barcelona (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Beata Hejmanowska, prof. n. AGH)
University of Cantabria - Hiszpania, Kantabria (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Universidad Politécnica de Madrid - Hiszpania, Madryt (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Universitat de Valencia - Hiszpania, Walencja (koordynator umowy bilateralnej: dr inż. Joanna Świdwa-Urbańska)
RWTH Aachen University - Niemcy, Akwizgran (koordynator umowy bilateralnej: prof. dr hab. inż. Ryszard Hejmanowski)
TU Bergakademie Freiberg - Niemcy, Freiberg (koordynator umowy bilateralnej: prof. dr hab. inż. Ryszard Hejmanowski)
Norwegian University of Science and Technology - Norwegia, Trondheim (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Universidade de Lisboa - Portugalia, Lizbona (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
University of Petrosani - Rumunia, Petroszany(koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Slovak University of Technology in Bratislava - Słowacja, Bratysława (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
University of Lubljana - Słowenia, Lublana(koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Lulea University of Technology - Szwecja, Luleå (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Kahramanmaras Sutcu Imam University - Turcja, Kahramanmaras (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Toros University - Turcja, Mersin koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Budapest University of Technology and Economiscs - Węgry , Budapeszt (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Cranfield University - Wielka Brytania, Cranfield (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)
Univesita Politecnica delle Marche (UNIVPM) - Włochy, Ankona (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Beata Hejmanowska, prof. n. AGH)
Universidad de Oviedo - Włochy, Oviedo (koordynator umowy bilateralnej: dr hab. inż. Agnieszka Malinowska)

moduły prowadzone na WGGiIŚ w języku angielskim

Ostateczny termin składania wniosków o wyjazd na studia i praktyki w ramach programu Erasmus Plus w roku akademickim 2019/2020 to 26.04.2019.

Redakcja: dr inż. Agnieszka Bieda