Studia podyplomowe

Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska prowadzi studia podyplomowe na czterech kierunkach:
- Szacowanie nieruchomości,
- Systemy informacji geograficznej,
BIM – modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych,
Zastosowania bezzałogowych statków latających (BSL) w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich.

Wszystkie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.
Zajęcia prowadzone są przez pracowników Wydziału oraz zaproszonych gości, specjalistów w zakresie omawianych zagadnień.

Dodatkowo Osoby zainteresowane podjęciem studiów podyplomowych na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie już wkrótce będą mogły skorzystać z nieoprocentowanych pożyczek z możliwością częściowego umorzenia (do 25%), udzielanych w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji pod adresem inwestujwrozwoj.pl .

Szacowanie nieruchomości

Kierownik: dr hab. inż. Anna Barańska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (12) 617 44 80

Kontakt:
dr inż. Izabela Basista, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr inż. Agnieszka Ligas, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

paw. C-4, pok. 406
fax (12) 617 45 88

strona internetowa: www.geomatyka.agh.edu.pl/wycena

Systemy informacji geograficznej

Kierownik: dr hab. inż. Piotr Cichociński, prof. n. AGH

mgr inż. Urszula Czabańska
mgr inż. Adrianna Flammer

paw. C-4, pok. 406

fax (12) 617 45 88
strona internetowa: www.studium.gis.edu.pl

Kierownik: dr hab. inż. Tomasz Owerko

Kontakt:
dr hab. inż. Tomasz Owerko, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Przemysław Kuras, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

paw. C-4, pok. 310

Strona internetowa: bim.agh.edu.pl

Kierownik: dr inż. Paweł Ćwiąkała, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (12) 617 44 86

paw. C-4, pok. 314